Typy vnitřků a poznámkových listů diářů A5

Zde je přehled všech dostupných typů diářů (kalendárií) pro diář velikosti A5, jak pro týdenní, tak i pro 14 denní verzi.

Zároveň si můžete podrobněji prohlédnout běžné i speciální poznámkové listy.

Týdenní diář A5 - Vodorovné dlouhé typy diářů

Diáře s největším množstvím kombinací. Zde si vybere i ten nejnáročnější uživatel, kterému se hodí plánování jednoho dne na obou stranách a může si tak rozdělit jednotlivé části diáře podle svých potřeb.

Na levé straně diáře se nachází Vámi předvyplněné události ve všech 7 dnech, které plynule přechází do strany pravé. Tu lze zvolit s různými atributy od nelinkovaného provedení až po rozdělené ve 4 sloupcích pro rodinu, projekty nebo spolupracovníky.

Týdenní diář A5 - Vodorovné krátké typy diářů

Tento typ krátkých diářů vyhovuje nejširšímu spektru uživatelů, avšak oproti dlouhým typům diářů má omezené možnosti rozmanitých kombinací. Někomu se může hodit i prostor pro důležité týdenní poznámky ve spodní části diáře.

3 dny se nachází na levé straně a 4 dny na pravé. Své záznamy událostí tedy soustředíte v jednom dni pouze do jedné strany diáře, což většina uživatelů považuje za nejpřehlednější.

Týdenní diář A5 - Svislé typy diářů

Pro ty, kdo jsou zvyklí na používání svislého typu diáře, jsme připravili 2 hezké varianty. Jedna verze je s časovým záznamem a druhá bez něj. Hodí se zejména tomu, kdo pro své zápisky používá kratších výrazů nebo plánuje schůzky během celého dne a potřebuje mít přehled o časech domluvených schůzek. Svislý typ diáře obsahuje i prostor pro důležité týdenní poznámky ve spodní části diáře.

3 dny se nachází na levé a 4 dny na pravé straně diáře s rozděleným víkendovým sloupcem na polovinu.

14 denní diář A5 - Vodorovné typy diářů

Kompaktní typy diářů s 1 týdnem vždy na 1 straně diáře. Vychází z modelu týdenního diáře, avšak 2. strana s možností nastavení speciálních atributů mu schází.

7 dní se nachází na levé straně a dalších 7 dní na straně pravé.

14 denní diář A5 - Svislý typ diáře

Svislý typ diáře, který má týden rozdělen tentokrát na 1 stranu. Tato varianta je bez časového záznamu událostí. V první řadě jsou 3 pracovní dny, ve druhé jsou zbývající 2 + 2 víkendové dny rozdělené na polovinu. Tento typ kalendária je určen pro toho, kdo pro své zápisky používá kratších výrazů.

Základní poznámkové listy diáře A5

V každém diáři myonlymy máte k dispozici 3 balíčky poznámkových listů dle vlastního výběru. Každá poznámková sada obsahuje 10 stran. Celkem se tedy jedná o 30 stránek různých druhů poznámek dle Vašeho výběru.

Speciální poznámkové listy diáře A5

Mezi Vaše 3 balíčky poznámkových listů můžete zařadit v libovolném poměru i tyto speciální poznámkové listy, které se Vám mohou hodit vzhledem k Vašim každodenním aktivitám.

Nabídka diářů myonlymy A5

Rozdíly vazeb diářů


TwinWire
- Kovová kroužková vazba se zcela hladkým otáčením stránek až o 360°. Tato kroužková vazba diář trvale sváže a lze do ní zasunout přiloženou kuličkovou tužku.

Flexible - Plastová kroužková vazba, kterou lze v případě nutnosti ručně rozpojit a spojit. Oproti vazbě TwinWire umožňuje přenést například Vaše důležité poznámkové listy do nového diáře. Do tohoto typu vazby však nelze vsunout přiloženou propisku.

Podrobnější popis rozdílů vazeb

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookie. Více informací zde.     Skrýt