+420 604 577 153

Proč naši konkurenti krachují a my ne?

autor: | Říj 29, 2023 | MyBlog

Každý rok s lítostí pozoruji, jak končí řada diářových značek, které tu byly dlouhou řadu let. Letos například skončily úplně značky Clever Minds a Black Brick a některé jiné značky to už vzdaly s datovanými diáři.

S lítostí říkám, protože vím, kolik je za tím vším šílené práce něco podobného vybudovat, aby to dávalo smysl a udržet to pak při životě.

Mohu polemizovat, že hlavní problém byl ten, že všechny tyto značky si nechávají své diáře někde vyrábět na zakázku.

A s dodavateli to dnes opravdu není jen tak.

Pak tu byla možná potřeba reprezentativnějších prostor na lepší pražské adrese. Jenže diáře si většinou kupujete poslední 2 měsíce v roce.

A v neposlední řadě si představte, že vyrobíte najednou stovky i tisíce diářů a stovky a tisíce diářů v únoru následujícího roku vyhodíte, protože se neprodaly všechny a jsou zkrátka k ničemu.

Nemůžete se živit pouze výrobou diářů. To nelze.

 

A proč tu myonlymy pro Vás bude pořád?

 

Všechno vyrábíme u nás pod naší střechou. Na našich technologiích. Papírnu ale nevlastním, takže co opravdu potřebujeme, je dodavatel papíru.

Trh s papírem se naštěstí už ustálil. Bylo to v loňském roce divoké období s potenciálem tisku diářů na lepší toaletní papír. Naštěstí k tomu nemuselo dojít a naše úžasné papíry, které používáme od počátku celého projektu myonlymy, máme v dostatečném množství na několik let dopředu.

Ale to by zdaleka nepokrylo náš provoz na zbylých 10 měsíců v roce.

Proto máme obchod se svatebním zbožím, kde s nemenším nasazením vyrábíme na zakázku řadu svatebních darů, ale také pro jakékoliv oslavence i firemní akce.

Děkujeme za Vaši přízeň. Bez Vás, milovníků papírových diářů, by tento projekt nikdy nevznikl.

Krásný kalendářní den Vám přeje
Martin Pátek

Vyzkoušejte si

Na libovolném modelu si můžete zcela nezávazně vyzkoušet, jaké převratné možnosti diář myonlymy nabízí.

Vybrat velikost diáře